qm3773.com

Eto Kézilabda Meccs

1. Meccs

A címvédő Győri Audi ETO KC 17 góllal nyert vasárnap a svéd Sävehof otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában. Női BL, 2. forduló, C csoport: Sävehof (svéd)-Győri Audi ETO KC 21-38 (8-20) A legjobb győri góldobók: Löke 7, Planéta 6, Görbicz 5, Szen 5 Az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó győriek egy hete 32-23-ra nyertek a vendég horvát Lokomotiva Zagreb ellen, míg a Sävehof 38-25-re kapott ki a dán Viborg otthonában. A svédországi meccs már az első félidőben eldőlt, mivel a szünetben 12 góllal vezetett a magyar bajnok. A találkozó legjobbja a Győr norvég légiósa, Heidi Löke lett hét góllal. A győriek egy hét múlva csoportrangadót vívnak Viborgban, az első három helyezett jut a 12-es középdöntőbe. A csoport másik összecsapásán: Lokomotiva Zagreb (horvát)-Viborg (dán) 18-25 (9-14) Az állás: 1. Győr 4 pont (70-44), 2. Viborg 4 (63-43), 3. Zagreb 0 (41-57), 4. Sävehof 0 (46-76) Van egy jó tipped a mai foci meccsre? Fogadj rá ITT!

Meccs

A rövid szünet után az ellenfél védekezése pontatlanná vált, a magyar együttes felzárkózott (7-6), de ezután ismét a lendületesebb, gyorsabb franciák szereztek gólokat, ráadásul Kovács Anna is elhibázott egy hétméterest. Bíró Blanka egyre nagyobb bravúrokat mutatott be a kapuban, és erre, illetve a csereként beállt játékosok teljesítményére alapozva sikerült az egyenlítés (9-9). Az első félidő hajrájában ismét pontatlanná váltak a magyarok támadásai, ezt kihasználva az olimpiai ezüstérmes franciák a szünetben megint három találattal vezettek (14-11). A 39. percben volt először négy találat az ellenfél előnye (18-14). Kovacsics is kihagyta a büntetőt, Rasmussen pedig időt kért, mert 17 perccel a vége előtt még volt esély a fordításra (21-17). Továbbra sem volt átütőerő a támadásokban, sőt egyre pontatlanabbá váltak a lövések, ezért a 46. percben már öt találat volt a különbség (23-18), amit Rasmussen csapata nem tudott ledolgozni. A franciák legeredményesebb játékosa Alexandra Lacrabere lett öt góllal, és a meccs legjobbjának is őt választották.

eto kézilabda meccs 3

2014-01-24 Larvik-Győri Audi ETO Bajnokok Ligája női kézilabda meccs, 2014. feb. 7-én Sziasztok! Mostantól lehet a jegyigényeket leadni nálam, a győri szurkolói szektorba szokás szerint. A meccs időpontja és helye: 2014. február 7. (péntek), 20 óra, Larvik Arena A neveket, létszámot e hét végéig, jan 26-ig kérem minden érdeklődőtől. A végleges jegyigénylést hétfőn, 27-én adom le. Utána sajnos módosítás nem lehetséges. A jegyár várhatóan a szokásos, 200-250 NOK körül lesz. Üdv: Kazsoki Tamás Tel: 9254-1069 Fotó: Kazsoki Tamás

kézilabda tv

2008. 12. 14. 15:48 - Sport német, orosz, Európa, euró A macedón rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság utolsó előtti mérkőzésén, vagyis a harmadik helyért vívott találkozón az első tíz perc küzdelme után az oroszok beindultak és a legjobbjuk, Grit Jurack nélkül semmi különlegeset nem produkáló németekkel szemben megszerezték a bronzérmet. (Nemzeti Sport - Teljes hír megtekintése) Szavazás létrehozásához jeletkezz be, vagy regisztrálj oldalunkon! Női kézilabda Eb: az orosz válogatotté a bronzérem A macedón rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság utolsó előtti mérkőzésén, vagyis a harmadik helyért vívott találkozón az első tíz perc küzdelme után az oroszok beindultak és a legjobbjuk, Grit Jurack nélkül semmi különlegeset nem produkáló németekkel szemben megszerezték a bronzérmet. (Nemzeti Sport - Teljes hír megtekintése) német, orosz, Európa, euró

Dátum Csapat Hely Liga Eredmény @ - Legfrissebb videók Csurgói NKC image film 2018 Galéria Csurgói NKC - Szombathelyi KKA U19 34-28 (17-16) CSKNC a Facebookon Bajnoki tabella 1 Moyra-Budaörs Handball 81 20 2 NEKA 80 18 3 Kozármisleny SE 60 18 A teljes tabella Partnereink

A Siófok KC francia légiósa, Estelle Nze Minko egyszer talált a hálóba. A magyar szövetség statisztikája szerint a két csapat 48. alkalommal találkozott egymással, és 32 magyar győzelem és két döntetlen mellett ez volt a 16. francia siker.